• קטגוריה:כללי

התקנת קודן לשער הינה אחת מהדרכים הנפוצות ביותר לבצע בקרה מסוימת של כניסת האנשים למבנה מסוים.

כיום קיימים שני סוגים עיקריים של קודנים לשער: האופציה הראשונה היא קודן לשער כניסה אשר מאפשר כניסה למתחם ללא התקשרות קולית, והאופציה השנייה היא קודן אינטרקום אשר מאפשר בין היתר גם תקשורת קולית על מנת לזהות את האדם הנמצא מחוץ למבנה. קודן לשער הפך להיות נפוץ מאוד כמעט בכל מבנה שאליו אתם מגיעים, ובמאמר הבא נסביר לכם בדיוק מהם היתרונות של קודן לשער חצר על פני האופציות האחרות.

מדוע חשוב להתקין קודן לשער חשמלי בכל מבנה?

  • בקרת כניסה אפקטיבית – היתרון המשמעותי ביותר של קודני כניסה על פני אופציות אחרות זוהי כמובן האפשרות לשלוט על הכניסה למבנה. כך אנשים שאינם מכירים את הקוד לא יוכלו להיכנס למבנה, ואתם תוכלו לדעת כי כל מי שנמצא בבניין אמור להיות בו מכיוון שהוא הצליח להקיש את הקוד בכניסה.

 

  • שקט נפשי – בעידן שבו אנו חיים היום חוסר הביטחון גם במבנים ובמקומות העבודה יכול לשלוט בנו. לכן כאשר ישנו קודן לשער אתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי עשו עבורכם את מירב המאמצים על מנת להשיג את הבקרה האפקטיבית ביותר.

 

  • מראה מרשים יותר – כאשר אתם מבצעים התקנת קודן לשער המקום שבו הוא מוצב נראה באופן אוטומטי טוב יותר. כך ניתן להבין כי מדובר במקום איכותי אשר דואג להכניס אליו רק אנשים מורשים.

 

  • חשיבות – חשוב לבחור חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בשירותי התקנת מצלמות אבטחה לצורך התקנת קודן לשער.
תמונה של קודן לשער
היום בכל בית חשוב להתקין קודן לשער לצורך אבטחה על הבית!

קודן לשער כניסה הדבר החשוב ביותר זה האיכות

אתם צריכים קודן לשער? אחד מהדברים החשובים ביותר שאסור לכם לשכוח זה האיכות של הקודן. תמיד הקודן נמצא מחוץ למבנה ולכן הוא נתון תחת מזגי אוויר קשים אשר יכולים לשחוק אותו במהרה. כאשר מבצעים עבורכם התקנה נכונה האיכות נשמרת ואתם נהנים מאותו קודן לאורך זמן רב.

התקשרו אלינו – 050-4479744 בכדי שתוכלו לקבל את הקודן האידיאלי עבור הבניין שלכם. כך תוכלו לדעת שאתם עושים את מירב המאמצים על מנת לשמור על כל האנשים השוהים במבנה וכמובן גם על בני המשפחה שלכם.