• קטגוריה:כללי

בשנים האחרונות הוחל בשיווק ובהתקנה של מערכות מצלמות אבטחה אנליטיות אשר יוצרות פריצת דרך משמעותית ביותר מול מצלמות האבטחה שהיו בשימוש עד מועד זה.

טכנולוגיית VMD

התקנת מצלמות אבטחה אנליטיות פועלות באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת VMD . הייחוד שלה הוא שהיא מנטרלת גורמים לא רלוונטיים כמו רוח נושבת או בעלי חיים שמסתובבים ליד הבית, מתוך ניתוח הצפייה ומתמקדת רק בהתרחשות לא רק בזמן אמת אלא אף לפני שהיא מתחילה בהתהוות שלה.

האופציה הזו אפשרית כיוון שהמתכנתים מבצעים מראש ניתוח מבוקר ומתוחכם של התמונה באמצעות אלגוריתם ייעודי למטרה זו. זו הסיבה שהמערכת החדשנית מתאימה מאד ליצירת רובד משמעותי של הגנה במקומות בעלי דרגת רגישות גבוהה לגניבות ולפריצות כמו במרכזי מסחר, מפעלים ואזורים ביטחוניים ועוד.

המערכת הרגישה צופה כבר מראש פעולות שעלולות לקרות ולכן מתריעה על כך בזמן אמת. לאור ההתרעות אנשי המערכת מבצעים באופן מידי את ההיערכות שלהם ולכן במקרים רבים הם מצליחים לסכל את התוכניות של הגורמים השונים.

מערכות אנליטיקה

מצלמות אבטחה אנליטיות פועלות באמצעות מצלמות משוכללות ומתוחכמות IP , עליהן מותקנת תוכנת אנליטיקה מתקדמת אשר פועלת על פי התכנות הכולל התרעות וחוקים ספציפיים. בזכות ההגבלות הללו הפעולות הן ממוקדות ובעלות תועלתיות רבה וכך יש פרק זמן מספיק כדי למנוע את הפעולה החריגה.

תכונות טכניות של מערכות אנליטיקה

מערכות אנליטיקה פועלת באמצעות רישיונות ומאפשרת עבודה תוך שימוש בכמה עמדות על פי הצורך של הלקוח, קיימת אפשרות לחבר אותה למערך המצלמות הפעיל במפעל או בכל מקום אחר. המערך המתוחכם מאפשר סנכרון עם מערכות נוספות תוך הגדרה ייעודית של התכנות על פי הצורך בכל מקום.

רק לאחר שמתקינים מערכת זו בעלת היכולות הייחודיות, מבינים עד כמה היא מהווה פריצת דרך עבור כל לקוח, בבית, במקום העבודה, במוסדות ציבוריים, ברחבי העיר ועוד.

אם אתה מעוניין להתקין מערך אבטחה חדש של מצלמות, או לשדרג את המערכת הקיימת שלך כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית, דבר אתנו והצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לך.