• קטגוריה:כללי

חוששים לפתוח את הדלת בשעות הלילה? מחפשים פתרון אבטחה מושלם לילדים או להורים? מערכת אינטרקום וידאו תוכל להיות מענה מושלם עבורכם. עם המציאות הביטחונית בארצנו יש צורך במערכות מיגון ואבטחה חדשניות שיוכלו לתת מענה בכל מקרה או חשד של פריצה, גניבות או וונדליזם.

אינטרקום וידאו – ההגנה המושלמת

עם מערכת זו תוכלו לראות את העומד בצד השני דרך מסך קטן וגם לשמוע אותו. המסך מקבל את התמונה ממצלמת האבטחה שממקומת במקום שבחרתם בחוץ. 

אינטרקום וידאו

אינטרקום וידיאו מהווה סנן ראשוני על מנת למנוע כניסה של זרים למבנה. הרעיון הוא שלא ייכנסו כך אנו נוכל לחסוך מקרים של גניבות או פריצות או שיטוט של אנשים זרים בסביבת המבנה ללא סיבה.

אינטרקום וידאו מגיע עם תוספת אבטחה חשובה לכל מקום, בין אם מדובר בבית פרטי, בניין מגורים או עסקים. באמצעות אינטרקום וידיאו זה תוכלו גם לשמוע את האדם אשר מעוניין להיכנס לשטחם וגם לראות אותו. רבים יכולים לזייף קולות על מנת להיכנס לשטח, או לשקר בנוגע לזהותם אך באמצעות הווידאו תוכלו לזהות את פניהם ולהחליט אם להכניסם או לא. בנוסף, כיום קיימים חידושים ושיפורים בעולם האבטחה וניתן לחבר את מערכות המיגון כמו אינטרקום או  מצלמות אבטחה לסמארטפון שלכם – כך שאתם יכולים לנהל להיות בשליטה ובקרה תמידית בכל מקום שאתם נמצאים בו.

התקנת אינטרקום עם וידאו

עלות של אינטרקום וידיאו גבוהה יותר מסוגים אחרים של מערכות אינטרקום לבית פרטי אך מדובר במערכת אבטחה הרבה יותר מבטיחה ומתקדמת שבאמצעותה תוכלו לזכות ביתרונות רבים במיגון הבית או העסק שלכם. אצלנו בחברת SN SYSTEMS תוכלו ליהנות ממבחר שירתים כמו התקנת מצלמות אבטחה, מערכות מיגון ועוד מבחר מוצרים איכותיים ואמינים ביותר. אנו נדאג להתאים עבורכם אישית את מערכת האבטחה האידאלית בהתאם לצרכים, תנאי שטח ומסגרת תקציב.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אבטחה לבית או  לעסק עם אינטרקום וידאו אלחוטי או סוגים נוספים של מערכות אינטרקום. מגוון רחב של מוצרים חדשניים מחכים לכם עם מחירים משתלמים במיוחד, אל תפספסו והשאירו לנו פרטים או התקשרו אלינו 050-4479744

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו