• קטגוריה:כללי

אחת מסוגי האבטחה הנפוצות והשכיחות היא השימוש במצלמה עינית לדלת. הודות לחידושים ולטכנולוגיה המתפתחת תחום של מצלמות האבטחה עם עיניות השתדרגו וכיום גם ניתן למצוא בשוק גם – מצלמת עינית לדלת מקליטה שמסייעת לאבטח ושלמור על הבית.

על מצלמות עינית לדלת

מצלמות האבטחה המיועדות לדלת מאפשרות לנו לחוש רוגע ולהיות בראש שקט שמטרתם לשמש ככלי מתריע ומרחיק במקרים של גניבות, פריצות ותקריות שונות. לרוב, מצלמות בעלות עינית דיגיטלית המאפשרות הקלטה כוללות חיישן תנועה, ראייה ליל וזווית ראיה רחבה המתאימות לכל סוגי הדלתות הסטנדרטיות. מצלמה זו מתוכננת גם בעבור ילדים וקשישים שיכולים להנות מאיכות תמונה גבוהה. כמו כן, ניתן לצלם תמונות ווידאו בלחיצת כפתור ובעלת התקנה פשוטה למדיי המגיעות עם עדשה חיצונית, מסך פנימי, כבל טעינה אשר מתאים גם לעיגון המסך והעדשה וסוללת ליתיום.

חשיבותה של מצלמת העינית לדלת

באמצעותה של מצלמת עינית לדלת המאפשרת להנות מיתרונות רבים, בייחוד שעכשיו היא גם יכולה להקליט את כל המתרחש ולשמוע את הסאונד בצורה מדויקת וטובה . מצלמת עינית לדלת מקליטה מגבירה אצלנו את תחושת הביטחון בבית וגם כאשר אנו לא נמצאים בבית לצפות במתרחש משום שהיא מאפשרת מעבר לצפייה בה בכל עת גם להקליט ולשמור לתיעוד בעת הצורך. כך שעל ידי לחיצה על כפתור המצלמה ניתן לראות מי עומד מאחורי הדלת. מצלמת העינית לדלת מאפשרת תצוגה ברורה ונוחה מאשר לראות את מי שעומד מאחורי הדלת מרחוק ובקטן דרך העינית של הדלת. כך גם המיקום  שתבחרו להניח אותה הינו גמיש ומאפשר נגישות לכל דיירי הבית, לקשישים ולילדים להגיע בקלות רבה יותר. בנוסף לכך, היתרון הגדול במצלמה עינית לדלת מקליטה היא שהאדם שעומד מאחורי הדלת אינו רואה האם יש בבית מישהו כמו שקורה בעינית רגילה.

מצלמת עינית לדלת מקליטה עם SN Systems

חברת SN Systems מתמחה בתחומי מצלמות אבטחה שונות, בניהם גם מצלמות עינית לדלת מקליטה על מרכיביה השונים, גם כזו שמאפשרת הקלטה. כמו כן, גם מתמחים בתחומי קודנים ואינטרקום, תשתיות תקשורת, מערכות כריזה וסאונד ואזעקות. אנו, ב SN System חברה בעלת ניסיון רב ובעלת וותק בתחום, גאים לספק לקהל לקוחותינו מגוון רחב של פתרונות חדשניים עבור מערכות מיגון והאבטחה ללא פשרות ולכן, מעניקים שירות מקצועי, אמין ומתחייבים לאחריות מלאה.

מחפשים מצלמות עינית מקליטה לדלת איכותיות ויעילות? לקבלת הצעת מחיר, התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 050-4479744 .