ליצירת קשר

מעוניינים בהתקנת מערכת מצלמות אבטחה בשטח הבית, המשרד או בית העסק? זה הזמן לדעת הכול על אופן בחירת סוג המערכת ובחירת נותני השירות בתחום.

מערכת מצלמות אבטחה היא למעשה הגדרה כללית למספר סוגי מערכות שונות המשלבות בתוכן מספר סוגים שונים של מצלמות אבטחה. מערכות אלו מיועדות לצרכי צפייה והקלטה של כל המתרחש בשטח בו הן מותקנות והן מהוות אמצעי תיעוד ואמצעי התרעה כאחד.

בחירת מערכת מצלמות אבטחה – כיצד?

על מנת להבטיח לעצמכם את כל היתרונות הנלווים להתקנת מערכת מצלמות אבטחה באזור, תדרשו בראש ובראשונה להתאים את סוג המערכת לסוג המבנה אותו תהיו מעוניינים לאבזר במצלמות אבטחה, ולצורך כך, קיימת חשיבות רבה להיוועצות עם אנשי מקצוע בתחום התקנת מערכות מצלמות אבטחה לכל מטרה. בחירת המערכת נעשית בהתאם למספר פרמטרים מקדימים המשוקללים על ידי נותני השירות, וביניהם:

  • סוג וגודל המבנה בו תהיו מעוניינים למקם מצלמות אבטחה
  • אופן הפעלתה של המערכת
  • אפשרויות הצפייה וההקלטה באמצעות המערכת, לרבות, הקלטת קול במידת הצורך
  • מיקום ומספר המצלמות בשטח המיועד להתקנה (פנים/חוץ)

ופרמטרים נוספים אותם חשוב לבדוק ולבחון באמצעות אנשי מקצוע.

בחירת מתקיני מערכות מצלמות אבטחה

לאחר שבחרתם את סוג המערכת וסוג מצלמות האבטחה באמצעות אנשי מקצוע מובילים בתחום, קיימת חשיבות רבה לבחירת מתקיני מערכות מצלמות אבטחה, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם פעילות רציפה ותקינה של המערכת בכל רגע נתון.

לצורך בחירת המתקין, חשוב להתייחס למספר פרמטרים מקצועיים  כמו למשל הידע המקצועי העומד לרשותו בתחום התקנת מערכות מיגון בכלל ומערכות מצלמות אבטחה בפרט, ההכשרה שלו בתחום, היקף השירותים המוצעים על ידו לאורך כל שלבי ההתקנה, תחומי התמחותו במערכות מצלמות אבטחה, וכמובן, הזמינות שלו  למתן שירות יעיל ומהיר ככל הניתן.

כיום, חברות בעלות מוניטין מוצלח המתמחות בשיווק מערכות מצלמות אבטחה באזור, יאפשרו לכם ליהנות גם ממענה מקצועי בכל הנוגע להתקנת המערכות המשווקות באמצעותן, ולצורך כך, אנו ממליצים לכם לבחון את היקף וטיב האחריות המוענקת לכם גם על סוג המערכת אותה רכשתם וגם על ההתקנה.