• קטגוריה:כללי

אחד מאמצעי האבטחה החשובים להגנה על הבית זה מצלמה לדלת. באמצעות מצלמה לדלת ניתן להגן על בית לאורך כל שעות היום מאנשים שאינם רצויים. באמצעות צג  המצלמה ניתן לראות מי נמצא מאחורי דלת הכניסה.

מהי מצלמה לדלת?

מצלמה לדלת הפכה לאחד מאמצעים הפופולריים והנפוצים ביותר בארץ. באמצעות מצלמה לדלת ניתן להגן על הבית במהלך כל שעות היום. דרך המצלמה ניתן לראות בצורה ברורה וחדה על צג המצלמה את מי שנמצא מאחורי הדלת ובהתאם לכך להחליט אם לפתוח או לא. מדובר על פתרון מעולה במיוחד לאנשים קשישים אשר אינם רואים טוב דרך חור העינית בדלת או ילדים קטנים אשר אינם מגיעים לחור העינית בדלת.

מצלמה לדלת

יתרונות מצלמות לדלת

מצלמות לדלת הם אחד האביזרים החשובים והשכיחים באבטחת הבית, ועל כל יש צורך להשקיע בהם. באמצעות מצלמות לדלת ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

תחושת ביטחון – המצלמה מעניקה לאנשי הבית תחושת ביטחון ובטיחות לגבי האדם שעומד מאחורי הדלת. אתם מחליטים אם לפתוח לו את הדלת או לא.

תמונה ברורה – צג המצלמה נותן תמונה ברורה וחדה של האדם אשר נמצא מאחורי הדלת, כך שניתן לראות בוודאות מי הוא האדם אשר מאוחרי הדלת ואם אנחנו מכירים אותו או לא.

המצלמה מותאמת לצרכי הלקוח – ניתן להתאים את המצלמה בהתאם לצרכים ולדרישות של הלקוח.

מיקום גמיש – את המצלה תוכלו למקם במקום נוח וגמיש שכל בני הבית יוכלו להשתמש בה כולל הילדים הקטנים.

התקנת מצלמה לדלת עם בSN Systems – אמינות, שירות ומקצועיות במקום אחד

ב SN System תוכלו למצוא מגוון נרחב ומגוון של מצלמות לדלת במחירים גמישים ונוחים לכל כיס, לצד שירות, מקצועיות ואמינות. מצלמה לדלת היא פתרון נהדר לאבטח את הבית מפני גנבים, פורצים ואנשים שאינכם מכירים. דרך המצלמה תוכלו לקבל על הצג את האדם שמאחורי הדלת ובמידה ואינו מוכר תוכלו לא לפתוח לו את הדלת. עם הגנה וביטחון לאורך 24 שעות תוכלו ליהנות מאמינות, שירות ומקצועיות וכן לקבל אחריות מלאה!

לקבלת הצעת מחיר להתקנת מצלמה לדלת, התקשרו עוד היום ל- SN Systems בטלפון: 050-4479744 ותיהנו ממצלמה לדלת איכותית ועמידה.