• קטגוריה:כללי

דרך טובה להגן על העסק שלכם היא להקים במקום מערכת בקרות כניסה. המערכת מנטרת את האזורים מחוץ ובתוך הארגון שלכם כדי לאפשר כניסה של אנשים מורשים בלבד לחברה שלכם.

לפניכם פירוט מהי בקרת כניסה ומהן הסוגים של בקרות כניסה השונים שיועילו לבית העסק שלכם.

מה זה בדיוק בקרת כניסה?

זוכרים שבסרטי פעולה משתמשים בכל מיני אמצעים לפתיחת כספת או דלת ממוגנת? סריקת כרטיס מגנטי, סריקת טביעת אצבע או רשתית העין? אז האמצעים האלו קיימים לא רק בסרטים וקוראים להם בקרות כניסה. מטרת בקרות הכניסה היא להגביל ולפקח על האנשים שנכנסים לשטח החברה או הארגון.

🖥 קיימים מספר סוגים של בקרות כניסה 

קיימים מספר סוגים של בקרות כניסה. להלן הסוגים:

  1. בקרת כניסה באופן ממוחשב – מתאימה בדרך כלל לעסקים גדולים. כניסה עם תוכנת ניהול כלשהי שמחוברת למחשב באמצעות טביעת אצבע או קרבת האדם לכניסה. מתן כרטיסים זמניים למבקרים. מאפשרת הפקת דוחות כניסה והתראות על ניסיונות כניסה שלא מורשים.
  2. בקרת כניסה באופן עצמאי – מתאימה בדרך כלל לעסקים קטנים. כניסה בצורת כרטיס מגנטי, כניסה ביומטרית ועוד. בקרת הכניסה הזאת נקראת עצמאית בגלל שאין צורך בחיבור למחשב כלשהו בשימוש בה. הוספת והסרה של אנשים שמותרי כניסה נעשית ישירות דרך המערכת, בלי צורך בחוטים או תשתית תקשורת כלשהי.

יש להקפיד שסוג בקרת הכניסה שאתם בוחרים תתאים לעסק שלכם. קיימות בקרות כניסה שיכולות לעמוד בפני מזג אויר קיצוני וניסיונות פריצה.

בקרות כניסה

🔧 למה להתקין בקרת כניסה עם SN-SYSTEMS ?

חברת SN SYSTEMS מתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק מספק פתרונות בקרות כניסה רבות לכלל לקוחותיה עם התקציב שמתאים לכם. החברה מגיעה עם ניסיון רב שנים בהתקנת בקרות כניסה לבתי עסק רבים. כשאתם בוחרים בנו, אתם יכולים לשמור על ראש שקט ולדעת שאנחנו מספקים לכם את בקרת הכניסה הטובה ביותר עם שירות נלווה מקצועי במקרה של תקלה.

התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור בקרות כניסה לעסק / לארגון שלכם
חייגו עכשיו ונשמח לענות לכם על כל השאלות: 050-4479744

[kkstarratings]

הלקוחות שלנו מספרים עלינו