במשרד, בבניין, בבית הפרטי, בוילה – לא משנה היכן, מערכת אינטרקום הינה פתרון מושלם לשמירה ובקרה על הנכנסים למקום. מערכת זו מייצרת תקשורת בין שמי שמעוניין להיכנס לאדם שבפנים ומאפשרת זיהוי ואישור כניסה. אך לעיתים, מסיבות שונות נדרש תיקון אינטרקום ואז יש צורך להזמין טכנאי מומחה בנושא.

תקלות נפוצות במערכות אינטרקום

מרבית מערכות האינטרקום עובדות על בסיס זיהוי קול – מי שמעוניין להיכנס לוחץ על כפתור זמזום בכניסה לבניין והדייר לוחץ על כפתור שמאפשר לו לבקש להזדהות ולאפשר לו להיכנס. התקלה הנפוצה ביותר היא בעיה ברמקול, באיכות השמע ואז פעמים רבות הקול נשמע לא ברור והזיהוי מתעכב.

תיקון אינטרקום עם SN SYSTEMS

תמונה של אינטרקום לאחר שחברת sn systems סיפקה שירות תיקון אינטרקום

בחברת SN SYSTEMS תוכלו ליהנות משירות מקצועי של תיקון אינטרקום. רובנו לא חשמלאים ולא תמיד יודעים כיצד לבצע חיווט ותיקון אינטרקום פעמים רבות דורש הרבה יותר מזה. לכן, כדאי להזמין טכנאי אינטרקום לבית מוסמך ומקצועי שיוכל לעשות את העבודה במקצועיות. פעמים רבות בבתים משותפים בהם מותקן אינטרקום ישן הדיירים סובלים מתקלות חוזרות ונשנות אשר מצטברות לתיקונים רבים עם עלויות גבוהות, במקרים אלו – כדאי לבדוק כדאיות להחלפת כל מערכת האינטרקום.

פעמים רבות מדובר בתיקון עקב בלאי של אחד ממכלולי המערכת כמו שפורפרת אינטרקום שנשברה, קודן פגום כתוצאה משחיקה, ספק כוח שנשרף, חוטי תקשורת רופפים, מוניטור ועוד. בכל המקרים נדרש טכנאי אינטרקום שיוכל להגיע למקום, לאבחן את התקלה ולהתאים את הפתרון המדויק – בין אם מדובר בהחלפת בלאי או שדרוג המערכת באחת אמינה וחדשה יותר.

תיקון אינטרקום עם SN SYSTEMS

חברת SN SYSTEMS הינה החברה המובילה בארץ לפתרונות מיגון ואבטחה הכוללים תיקון אינטרקום. אם חיפשתם טכנאי אינטרקום מוסמך הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין עם יחס אישי לאורך כל הדרך. מלבד תיקון המערכת, אנו נדאג להתאים את הפתרון המושלם עבורכם וכל זאת במחירים המשתלמים ביותר! כמו כן, אנו מציעים שירותי שדרוג למערכות קיימות, החלפת בלאי והתקנת מערכות אינטרקום חדשניות ביותר בהתאם לתנאי השטח והצרכים שלכם!

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו אלינו – 050-4479744

שירותים נוספים

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו