עם ריבוי המכשירים שיכולים להתחבר לאינטרנט נוצר עומס כבד שפוגעת במהירות האינטרנט והמהירות המתקבלת במיוחד כשמדובר על חיבור למחשבים המריצים תוכנות כבדות. התקנת נקודת אינטרנט נוספת יכולה להביא לחילוק העומס ולהביא לגלישה נוחה ומהירה יותר ופחות תקלות.

הוספת נקודת אינטרנט – שווה את ההשקעה?

תמונה של נקודת אינטרנטכאמור שימוש של מספר מחשבים ומכשירים באינטרנט בו זמנית מביאה להאטה ולבעיות עקב העומס על נקודת התקשורת, הוספת נקודת אינטרנט תביא לירידה ואף מניעה של בעיות כדוגמת:

  • ניתוקים והפרעות.
  • בעיות קליטה בכל רחבי הבית ( כולל בממ"ד).
  • הפרעות תקשורת ואינטרנט איטי.
  • חיבור של מערכות מתקדמות לאינטרנט כמו: טלוויזיות חכמות, מערכות שמע ומערכות "בית חכם".

בעיות אלה יכולות להיפתר בקלות בעזרת איש מקצוע מיומן שיידע לחלק את העומס בין נקודות התקשורת, אנחנו ב- SN SYSTEMS מתמחים בהתקנות של תשתיות תקשורת אינטרנט והוספת נקודת תקשורת בצורה המקצועית ביותר.

התקנת נקודת אינטרנט נוספת

תהליך ההתקנה מתבצע במספר שלבים הדורשים ידע מקצועי ומיומנות, לכן חשוב שלפני שאתם מתקשרים ומזמינים קבלן לביצוע העבודה תדעו מה מצפה לכם. טכנאי תשתיות תקשורת מקצועי שיגיע אליכם יבדוק את התשתית הקיימת ויאתר את הנקודה המרכזית והכי עמוסה בבית ולאחר מכן יתחיל את תכנון הנקודה החדשה. רשת מחשבים ביתית מורכבת מכבלים ( כבל רשת מסוגים שונים כמו: CAT5, CAT5E , CAT6 , CAT7 וכו') שאיכותם משפיע על כמות האינטרנט שתתקבל וכן על המהירות, הכבלים מחוברים מצד אחד לפנל שמחובר לארון החשמל או ספק כוח ומהצד השני ל-"ראווטר" ולעיתים אנו צריכים להעביר את הכבלים דרך קירות דבר שמתבצע עם תעלות ומוחדרות דרך חור בקיר. חשוב לבדוק את איכות הכבלים, הפנל והראווטר על מנת לקבל חיבור אינטרנטי אולטימטיבי ומהיר.

התקנת נקודת אינטרנט נוספת עם - SN-SYSTEMS

כאמור נקודות האינטרנט הן בעלי חשיבות רבה לגלישה מהירה ואיכותית ללא תקלות. לכן חשוב מאוד לבחור מתקין תשתיות תקשורת אינטרנט אמין ומנוסה לביצוע העבודה. חברת התקנת מצלמות אבטחה SN SYSTEMS מבצעת התקנות נקודות תקשורות בצורה האיכותית ביותר תוך דגש על שירות מעולה ומקצועיות .

צרו איתנו קשר באתר או התקשרו כבר עכשיו050-4479744

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו