מצלמת אבטחה נסתרת היא מצלמה זעירה אשר לרוב נסווה אותה בחפצים לצורך תיעוד והקלטה של מצבים/אנשים ללא ידיעתם לצורכי מעקב סמוי וצורכי אבטחה. מצלמה נסתרת יכולה להיות מובנת בתוך חפצים. הפופולאריים הם גלאי אבטחה, שעוני רדיו, גלאי תנועה, כובעים, טלפונים, שעוני כיס ועוד.

ביכולתנו לספק מכתב המאשר התקנת מצלמות אבטחה למשטרת ישראל על מנת לקבל רישיון עסק

חשוב לציין כי מקומות שאומנם בוצעה התקנת התקנת מצלמות אבטחה אך עדיין מחויבים ליידע את הקהל כי במקום מותקנות מצלמות נסתרות. אך גם במקרים אלה קיומה של מצלמה נסתרת עדיין בעל יתרונות רבים כיוון שאף אחד אינו יודע מה מיקום המצלמות וגם אם יש אדם בעל כוונות זדון לא תהיה ביכולתו לאתר את המצלמות.

איך לבחור מצלמת אבטחה נסתרת?

 מצלמה נסתרתאנו בsn systems מוודאים מול כל לקוח המעוניין ברכישת מצלמת אבטחה נסתרת מה מטורתיו על מנת להתאים עבורו מצלמת נסתרת האידאלית. האם הלקוח מעוניין לעקוב אחר מטפלת בילדיו? או בהוריו הקשישים? במקרה כזה אנו נמליץ ללקוח לא ללכת תמיד על מצלמה עם רזולוציה מאוד חדה כיוון שלא יהיה צורך בזיהוי מוחלט  של תוי פנים אלא רק לקבל תמונה ברורה על המתרחש בבית והתנהגות המטפל/ת. במידה והלקוח מספר לי כי בבעלותו עסק או חברה אני אמליץ לו לקחת מצלמה נסתרת עם רזולוציה גבוה על מנת שיהיה ניתן לזהות פנים במידת הצורך.

התקנת מצלמות נסתרות

למרות שאנשים רבים מנסים להתקין מצלמה נסתרת באופן עצמאי על מנת לחסוך את דמי ההתקנה – פעמים רבות הם מגלים שזו הייתה טעות. בעת התקנת מצלמות נסתרות יש להתחשב בפרמטרים רבים שאיש מקצוע מיומן למד ושאתם לא תמיד לוקחים בחשבון. לדוגמא, התקנת מצלמות נסתרות חייבת להיות בזווית צילום רצויה לתאורה בחדר או בחוץ אשר עלולה לשבש את התמונה. מתקין מערכת מצלמות אבטחה יוכל לבצע התקנת מצלמה נסתרת תוך ניצול מקסימלי של יכולות הכיסוי שטח של המצלמה לטובת התיעוד וצילום.

בחירת מצלמת אבטחה נסתרת ב SN SYSTEMS

לא משנה אם מדובר בבית פרטי, משרד, עסק או ארגון – מצלמת אבטחה נסתרת בעלת יתרונות רבים ומאפשרת לנו לחשוף מקרים למורים כמו גניבות, התעללויות ועוד שפע של תקריות חמורות ולנקוט הליכים בהתאם. כפי שרבים בארץ נחשפו בשנים האחרונות למאורעות הטרגיים שקרו בפעוטונים ואף בתים פרטיים שבעזרת מצלמה נסתרת ייתכן והיו יכולים להיעצר בזמן.

אנו ב SN SYSTEMS נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים עבורכם מצלמת אבטחה נסתרת בהתאם לצרכים, תנאי שטח ותקציבכם. בואו ליהנות ממבחר מצלמות הגדול במדינה במחירים ללא תחרות ומגוון הטבות!

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום או להשאיר פרטים ללא התחייבות ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי 050-4479744

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו