מחפשים מערכת כריזה לעסק? הגעתם למקום הנכון! חברת SN SYSTEMS מספקת מגוון רחב של מערכות כריזה איכותיות וכן שירותי התקנה מקצועיים.

מה היא מערכת כריזה?

מערכת כריזה הינה למעשה כלי הגברה אשר מקנה את היכולת לבצע חיבור של מספר רמקולים או שופרים. ניתן להגביר באמצעותה מוזיקה, הודעות, נאומים או מגוון קולות וצלילים שנועדו להישמע בחללים גדולים בדרך כלל. שימו לב כי מערכות כריזה אינן מתאימות לשימוש הגברה באירועים (בהם משתמשים במערכות הגברה ותהודה שונות) והשימוש העיקרי בהן נעשה על מנת להעביר הודעות ומסרים באמצעות רמקולים אשר מחוברים למערכת כריזה.

ממה מורכבת מערכת כריזה?

מערכות כריזה מגיעות עם מגוון אביזרים:

  1. רמקולים

  2. שופרים

  3. מיקרופון

  4. מתאם

  5. מיקסר
תמונה של מערכת כריזה

מי זקוק להתקנת מערכת כריזה?

מערכות כריזה משמשות אנשים לצרכים שונים החל מהופעות, כנסים, בתי ספר, מסיבות, מפעלים, אירועים קהילתיים, הופעות ציבוריות, הכוונת קהל וציבור לשלל מוקדים ועוד רבים אחרים.

מערכת כריזה לצורך נגישות

מערכות כריזה הן משמשות גם כחלק מהנגשת מוסדות ציבוריים לערת ציבור העיוורים והנכים. מלבד הנגשת מקומות ציבוריים כמו רצפה ומדרגות לעיוורים באמצעות סימונים נדרשת גם מערכת כריזה בכל מקום אשר במידת הצורך תוכל להודיע לציבור הנכים או העיוורים לאן עליהם לגשת, היכן מדרגות או יציאת החירום.

מה חשוב במערכת כריזה?

הדבר החשוב ביותר כאשר רוצים להתקין מערכת כריזה היא לוודא כי אכן דובר במערכת אמינה, איכותית ושכל הכריזות שיצאו ממנה ישמעו במתחם אשר היא מותנת. כאשר מבצעים התקנת מערכת כריזה יש חשיבות רבה בבחירת חברה מקצועית אשר בנוסף להתקנת המערכת תדאג לבצע בדיקות תקופתיות.

התקנת מערכות כריזה בsn Systems

חברת SN SYSTEMS מספקת מגוון רחב של פתרונות מיגון ואבטחה ונותנת מענה בכל הנוגע אל התקנת מערכת כריזה והתאמת המערכת לעסק שלכם. אנו עובדים מול הספקים האיכותיים והמקצועיים ביותר והתקנת מערכות הכריזה מתבצעת על ידי טכנאים מנוסים במהירות ויעילות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ומניעת בעיות שעלולות להתעורר בעתיד. אצלנו תקבלו מעטפת שלמה וגם לאחר ההתקנה נישאר זמינים במקרה של כל שאלה, בעיה או תקלה.

צרו איתנו קשר באתר או התקשרו כבר עכשיו : 050-4479744

אינטרקום + קודן ומצלמה עם ראיית לילה כולל מסך ב-2,490 ₪ + מע"מ

עד גמר המלאי
לזמן מוגבל!

הלקוחות שלנו מספרים עלינו

פרויקטים נבחרים