ליצירת קשר

כל בית ספר בישראל מחויב במערך אבטחה מקיף וזאת על מנת להבטיח את שלומם של ילדי בית הספר. בכדי להגיע אל אותו מערך רצוי יש לפנות אל חברה בעלת ניסיון ומומחיות בתחום אשר מציעה שירות התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר. למידע אודות הנושא הנכם מוזמנים להמשיך בקריאת המאמר.

לא מוותרים על אבטחה וביטחון בבית הספר

מערך האבטחה בבית הספר צריך להיות פעיל בכל שעות הפעילות של המוסד החינוכי וברוב המקרים בתי הספר מעוניינים במערך אבטחתי במהלך כל שעות היממה. בחירה נכונה של מערכת אבטחה לבית הספר תשפר את תחושת הביטחון של הוריהם של התלמידים ושל התלמידים הלומדים באותו מוסד. במקביל, היא תסייע לתחושת הביטחון של צוות ההוראה המלמד באותו בית הספר. כיוון שאב הבית של בית הספר אינו מומחה בהתקנת מצלמות אבטחה, חשוב לתאם שירות התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר אל מול חברה שמעסיקה מומחים בתחום זה.

יתרונות התקנת מצלמות בבית הספר

  • הרתעה – התקנת מצלמות אבטחה בביה"ס תיצור הרתעה.
  • יתרון התנהגותי – ברגע שהתלמידים יהיו מודעים לכך שמצלמים אותם הם ימעיטו בפעולות אלימות או לא חוקיות בשטח בית הספר.
  • תיעוד – כיוון שהמצלמות יקיפו שטחי מפתח בבית הספר ומחוצה לו, במקרה של אירוע בעייתי, ההורים וצוות המורים יוכלו לעבור על הצילומים וזאת על מנת לראות מי מהתלמידים החל את הריב או מיהו אותו אדם שפלש לשטח בית הספר וכו'.
  • מניעה – התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר מונעת מצבים של גניבה, פריצה, הרס לרכוש ועוד.

קריטריונים חשובים להתקנת מצלמות בביה"ס

  • צרכים – השלב הראשון הוא להבין מהם הצרכים של בית הספר.
  • תקציב – יש לברר מהו התקציב של בית הספר לבניית מערך אבטחה הכולל התקנת מצלמות אבטחה בבית ספר.
  • אפשרויות – לאחר בחינת הנתונים נציג החברה אליה פניתם בכל הקשור אל בניית מערך אבטחה לבית הספר צריך להציג בפניכם את האפשרויות השונות וההבדל בין הדגמים השונים וזאת על מנת שתוכלו לבצע את הבחירה המתאימה לבית הספר שלכם.

חברת  SN SYSTEMS , מומחית בתחום התאמה והתקנת מערכות אבטחה הכוללות מצלמות אבטחה בבתי בפר, חברה זו מציעה ללקוחותיה ציוד חדשני ומתקדם ואחריות על כל המצלמות הנרכשים דרכה. מעוניינים בהתקנתה של מערכת הכוללת מצלמות אבטחה בבית הספר שלכם? לחצו כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם.