• קטגוריה:כללי

מעוניינים להגן על העסק שלכם מפני פריצות וגניבות? פתרון טוב שרבים מבעלי העסקים והחברות במשק הישראלי משתמשים בהם הוא התקנת אינטרקום לעסקים שלהם.

 

במאמר שלפנינו אנחנו נרחיב על אופן ההתקנה, סוגי האינטרקום שאתם יכולים להתקין בעסק על מנת להגן עליו והמחיר שאתם אמורים לשלם על ההתקנה.

התקנת אינטרקום לעסקים

התקנת אינטרקום במקום העסק שלך או התקנת מצלמות אבטחה מתקדמות יעזור לך לראות מי מגיע אליך מבלי לפתוח את הדלת. מקרים רבים של פריצות וגניבות קורים כאשר בעל העסק פותח את דלת המשרד לאנשים שהוא לא מכיר והם שודדים את המקום. ההתקנה מונעת את כניסתם של אנשים לא מוכרים לשטח העסק ועוזרות לבעל העסק להגן עליו.

סוגי אינטרקום לעסקים

לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים בהתקנת אינטרקום לחברה שלכם, אתם צריכים להכיר את סוגי האינטרקום השונים הקיימים בשוק:

  1. אינטרקום מצלמה – אינטרקום המגיע עם מצלמה אלחוטית שמאפשרת לראות מי עומד מחוץ לעסק שלכם גם כשאת לא נמצאים בו על ידי שימוש באפליקציה הניתנת להורדה לטלפון החכם שלכם. באמצעות האפליקציה יש אפשרות לפתוח את הדלת "בשלט רחוק". המצלמה מאפשרת לך לצלם באיכות HD כל אדם שמצלצל באינטרקום שלך.
  2. אינטרקום וידאו – בדומה לאינטרקום מצלמה תוכלו לשלוט מרחוק למי לפתוח את דלת העסק. ההבדל בין שני סוגי האינטרקום הוא שאינטרקום וידאו מאפשר לצלם סרטון שנשמר על הטלפון החכם שלך.
  3. אינטרקום טביעת אצבע – בחלק מדגמי האינטרקום יש אפשרות לזיהוי על ידי טביעת אצבע של מי שמגיע לעסק. סוג זה בטיחותי במיוחד ויעיל בפני פורצים.

בהתקנת האינטרקום שלכם חשוב שתבדקו שהמכשירים עמידים בפני נזקי מזג האויר, ונדליזם שיכול לקרות על ידי הפריצה לעסק ובעלי ראיית לילה לצילום גם כשחושך בחוץ. חשוב שתתקינו אינטרקום לבית פרטי מכיוון שכך במקרה של פריצה, הפורצים לא יוכלו לחתוך את חוטי האינטרקום ולהיכנס בקלות.

תמונה של אינטרקום לעסקים
התקנת אינטרקום לעסקים יעזור לך לראות מי מגיע אליך מבלי לפתוח את הדלת

מחיר אינטרקום לעסקים

המחיר של אינטרקום לעסקים יכול להשתנות בהתאם לצרכי העסק שמתקין אותו. דגמים חדישים יותר עם טכנולוגיות משוכללות יותר יעלו גם בהתאם. יחד עם זאת, צריך לציין שמחירי האינטרקום הקיימים היו לא עולים יקר מידיי וניתן להתאימם לכל תקציב עסקי.

למה להתקין אינטרקום לעסקים אצל ?SN-SYSTEMS

חברת SN SYSTEMS היא אחת החברות המובילות בתחום התקנת אינטרקום לעסקים. דרכנו תוכל להתקין אינטרקום במחיר משתלם ובמסגרת התקציב של העסק שלכם. החברה שלנו התקינה עבור מאות בתי עסקים מרוצים אינטרקום לעסקים תוך כדי נתינת שירות מקצועי במיוחד!

 

התקשר אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד  עבור אינטרקום לעסק שלך עוד היום: 050-4479744.