מערכת אינטרקום לבניין משותף משמשת אמצעי משמעותי בשמירה על ביטחון בבניינים משותפים. על ידי האינטרקום נוכל לוודא כי דלת הבניין נעולה תמיד והשליטה על האנשים הרשאים להיכנס לבניין המשותף תהיה בידי הדיירים. התקנת מערכת אינטרקום לבניין משותף יכולה למנוע פריצות, גניבות ואנשים לא רצויים שיכולים להיכנס חלילה לביתכם.

אם אתם מחפשים אינטרקום לבניין במחירים משתלמים הגעתם למקום הנכון! חברת SN SYSTEMS היא המובילה בייבוא, שיווק וכן התקנת מצלמות אבטחה ומערכות מיגון ואבטחה כמו מערכות אינטרקום לבניין משותף ולכם נותר ליהנות משירות מקצועי, אמין ואישי וכמובן תחושת ביטחון מלאה !

חשיבותה של מערכת אינטרקום לבניין משותף

בבניינים משותפים בערים פעמים רבות אנו מגלים כי דרך הכניסה לבניין עוברים אנשים רבים אשר נכנסים למתחם הציבורי שביתנו נמצא. רוב האנשים שנכנסים לבניין הם אורחים רצויים אך לעיתים יכולים להגיע גם טיפוסים מפוקפקים ועוינים שעלולים לסכן את בטחונו האישי – נרקומנים, גנבים, פורצים ועבריינים נוספים. התקנת מערכת אינטרקום לבניין מגורים יכול למנוע מקרים כאלה ולהוות מערכת בקרה שתמנע נזקים. 

כמה עולה אינטרקום לבניין?

אינטרקום לבניין משותף

חברתנו מספקת מערכות מצלמות אבטחה וגם מערכות אינטרקום לבניין מגורים איכותיות המגיעות בצורות וגדלים שונים: אינטרקום עם טלפון, הפעלה על ידי קודן, הפעלה על ידי אפליקציה, אינטרקום עם מסך טלוויזיה ועוד סוגים רבים. מחיר אינטרקום לבניין משותף משתנה בהתאם לנתונים רבים, הדרך הכי טובה לבדוק מחיר היא להתקשר אלינו ואנו נדאג להתאים עבורכם את מערכת אינטרקום לבניין משותף על תנאי השטח, צרכים, אנשים (ילדים/מבוגרים/בעלי מגבוליות) ותקציב!

אינטרקום לבניין מגורים אצל SN SYSTEMS

כשאתם בוחרים את מערכת האינטרקום לבית חשוב לזכור כי לאיכות ההתקנה יש חשיבות רבה לא פחות מהתקנת מערכת האינטרקום עצמה! ידיים לא מיומנות עלולות לייצר יותר נזקים עתידיים ותקלות שניתן לחסוך. אם אתם מחפשים להתקין אינטרקום לבניין אתם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות משירות מקצועי ואמין על ידי אנשי מקצוע מיומנים שעברו הכשרות מתאימות ויתנו לכם יחס אישי.

לייעוץ מקצועי וקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים עוד היום ללא התחייבות או התקשרו אלינו בטלפון: 050-4479744

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו