הבתים שלנו הם פרטיים לנו וכל יקירנו ומשפחתנו נמצאים שם, לכן התקנה של מערכת אינטרקום לבית פרטי תאפשר לכם להרגיש ביטחון ולהיות חסרי דאגות מחדירת גורמים עוינים ולא רצויים לפרטיות. אינטרקום ביתי של חברת SN SYSTEMS משלב מצלמה מתקדמת ורמקול כך שגם אם מגיע גורם לא מוכר לביתכם אתם תהיו בשליטה מלאה על כניסתו מבלי שאתם צריכים לצאת מהבית בלילה ולסכן את עצמכם. בנוסף לאינטרקום האמור, תוכלו למצוא אצלנו עוד מגוון רחב של סוגי אינטרקום המופעלים על ידי אפליקציה, חיוג, שפורפרת, סמארטפון ועוד, כמו כן, תוכלו לבחור לשלב מערכות מצלמות אבטחה לצורך מיגון הבית האולטימטיבי.

התקנת אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום לבית פרטי

התקנת אינטרקום לבית פרטי הוכח כגורם מרתיע וגם מרגיע. תחשבו איזה תענוג זה גם כשאתם עסוקים, עובדים, צופים בתוכנית אהובה, מקפלים כביסה, מסדרים את חדר הילדים לפתע צלצול בדלת ואז מתחילות הצעקות לצד השני של הבית "תפתחו את הדלת" או "מי שם" וכדומה.

במקום זאת, על ידי אינטרקום ביתי תוכלו להפוך את התקשורת לפשוטה, חכמה ויעילה.

לפני שבוחרים במערכת אינטרקום לבית פרטי חשוב לקבל הכוונה וייעוץ מקצועי ומעשי שיתאים לצרכים האישיים שלכם וכמובן תנאי שטח ותקציב.

 לכן, חשוב מאוד שתבצעו התקנת אינטרקום ביתי עם חברה אמינה, מיומנת שעובדת עם הציוד המתקדם ביותר, צוות בעל ידע ומיומנות גבוהה, תשומת לב והקפדה על הפרטים הקטנים ויחס אישי ונעים! הרבה פעמים אנשים בוחרים במערכת אינטרקום ביתי איכותי מאוד ומבצעים התקנה לבד או על ידי חברות לא מקצועיות ומגלים מהר מאוד שאיכות ההתקנה פעמים רבות חשובה יותר מאיכות המערכת עצמה.

הבית הפרטי שלנו ושל היקרים הנמצאים בו אינו בטוח מפני כניסת אנשים זרים אם הוא לא מאובטח, לכן התקנה של מערכת אינטרקום לבית פרטי חשובה. היא תאפשר לנו להרגיש ביטחון ולהיות חסרי דאגות מחדירת גורמים עוינים ולא רצויים לפרטיות שלנו. אינטרקום ביתי משולב במצלמה מתקדמת ורמקול כך שאם מגיע גורם לא מוכר לבית אנו נהיה בשליטה מלאה על כניסתו בלי שצריכים לצאת מהבית ולסכן את עצמנו.

קיים מגוון רחב של סוגי אינטרקום לבית פרטי כמו לדוגמה:

סוגי אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום אלחוטי מערכת חדשנית שבה האינטרקום מחובר לרשת אלחוטית ומעבירה נתונים למכשירים כמו לסמארטפון על ידי החיבור לאינטרנט. לאור זאת אין צורך בחוטים ולמעשה נדרש לאינטרקום רק מקור חשמלי עבור פאנל חיצוני של מערכת האינטרקום האלחוטי.

אם בעבר היינו נדרשים לקום, להציץ בדלת כדי לראות מי דופק או מצלצל כבר אין צורך, אינטרקום אלחוטי  לבית פרטי יכול להתחבר ישירות לסמארטפון על ידי אפליקציה ובכל פעם שתתקבל קריאה באינטרקום היא תיראה במסך הפלאפון ותאפשר לנו לשוחח עם האדם שעומד מחוץ לדלת ואף לפתוח עבורו את הדלת, כל זה – בלי מאמץ ובלי סיכון.

אינטרקום עם ווידאו האינטרקום מגיע עם תוספת אבטחה שבאמצעותה אפשר לראות את פניהם של האנשים שמעוניינים להיכנס הביתה וגם לשמוע את קולם .ניתן לזייף את הקול של האדם הרוצה לחדור הביתה אך לא ניתן לזייף את הדמות הנשקפת אלינו בווידאו. כך תינתן לנו האפשרות להחליט אם לפתוח את הדלת ולתת רשות להיכנס, או למנוע ממנו את הכניסה בצורה בטיחותית בלי להתקרב אל הדלת. אומנם העלות של אינטרקום וידאו הוא גבוה יותר מסוגים אחרים של אינטרקום לבית פרטי אך, המערכת המאובטחת היא כדאית.

אינטרקום עם מצלמה מערכת אינטרקום לבית פרטי עם מצלמה נותנת לנו את האפשרות לראות את המקישים על דלתנו ולשלוט על פתיחה וסגירת הדלת . כאשר רוכשים אינטרקום לבית פרטי עם מצלמה חשוב לקבל גם תעודת אחריות במקרה של תקלה.

אם אתם מעוניינים בהתקנת אינטרקום בבתכם הפרטי, רוצים לאבטח את עצמכם ואת בני הבית ולהקל על כל נושא השליטה על הדלת, תוכלו לראות באתר את שלל האופציות אשר הצוות הטכני המנוסה שלנו יכול לבצע התקנה במיומנות גבוהה ובהקפדה על כל פרט. 

אינטרקום ביתי אצל SN-SYSTEMS

חברת SN SYSTEMS היא המובילה בתחום התקנת מצלמות אבטחה וגם התקנת אינטרקום ביתי. אנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר וכן שירות ללא תחרות. שירותנו לא מסתכמים רק במכירה והתקנת אינטרקום ביתי – אנו דואגים להתקשר, להגיע ולבדוק אם יש צורך בתיקונים/ שדרוגים ומונעים תקלות מבעוד מועד.

אנו מזמינם אתכם להצטרף למאות לקוחות מרוצים שלנו וליהנות משירות נרחב, מקצועי ואישי – אם אתם מעוניינים בהתקנת אינטרקום ביתי אל תעשו זאת לבד! 

התקשרו אלינו או השאירו פרטים לא התחייבות ואנו נדאג לחזור אליכם עם פרטים והטבות משתלמות 050-4479744

שירותים נוספים

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו