הבתים שלנו הם פרטיים לנו וכל יקירנו ומשפחתנו נמצאים שם, לכן התקנה של מערכת אינטרקום לבית פרטי תאפשר לכם להרגיש ביטחון ולהיות חסרי דאגות מחדירת גורמים עוינים ולא רצויים לפרטיות. אינטרקום ביתי של חברת SN SYSTEMS משלב מצלמה מתקדמת ורמקול כך שגם אם מגיע גורם לא מוכר לביתכם אתם תהיו בשליטה מלאה על כניסתו מבלי שאתם צריכים לצאת מהבית בלילה ולסכן את עצמכם. בנוסף לאינטרקום האמור, תוכלו למצוא אצלנו עוד מגוון רחב של סוגי אינטרקום המופעלים על ידי אפליקציה, חיוג, שפורפרת, סמארטפון ועוד, כמו כן, תוכלו לבחור לשלב מערכות מצלמות אבטחה לצורך מיגון הבית האולטימטיבי.

התקנת אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום לבית פרטי

התקנת אינטרקום לבית פרטי הוכח כגורם מרתיע וגם מרגיע. תחשבו איזה תענוג זה גם כשאתם עסוקים, עובדים, צופים בתוכנית אהובה, מקפלים כביסה, מסדרים את חדר הילדים לפתע צלצול בדלת ואז מתחילות הצעקות לצד השני של הבית "תפתחו את הדלת" או "מי שם" וכדומה.

במקום זאת, על ידי אינטרקום ביתי תוכלו להפוך את התקשורת לפשוטה, חכמה ויעילה.

לפני שבוחרים במערכת אינטרקום לבית חשוב לקבל הכוונה וייעוץ מקצועי ומעשי שיתאים לצרכים האישיים שלכם וכמובן תנאי שטח ותקציב.

 לכן, חשוב מאוד שתבצעו התקנת אינטרקום ביתי עם חברה אמינה, מיומנת שעובדת עם הציוד המתקדם ביותר, צוות בעל ידע ומיומנות גבוהה, תשומת לב והקפדה על הפרטים הקטנים ויחס אישי ונעים! הרבה פעמים אנשים בוחרים במערכת אינטרקום ביתי איכותי מאוד ומבצעים התקנה לבד או על ידי חברות לא מקצועיות ומגלים מהר מאוד שאיכות ההתקנה פעמים רבות חשובה יותר מאיכות המערכת עצמה.

אינטרקום ביתי אצל SN-SYSTEMS

חברת SN SYSTEMS היא המובילה בתחום התקנת מצלמות אבטחה וגם התקנת אינטרקום ביתי. אנו מתחייבים למחירים המשתלמים ביותר וכן שירות ללא תחרות. שירותנו לא מסתכמים רק במכירה והתקנת אינטרקום ביתי – אנו דואגים להתקשר, להגיע ולבדוק אם יש צורך בתיקונים/ שדרוגים ומונעים תקלות מבעוד מועד.

אנו מזמינם אתכם להצטרף למאות לקוחות מרוצים שלנו וליהנות משירות נרחב, מקצועי ואישי – אם אתם מעוניינים בהתקנת אינטרקום ביתי אל תעשו זאת לבד! 

התקשרו אלינו או השאירו פרטים לא התחייבות ואנו נדאג לחזור אליכם עם פרטים והטבות משתלמות 050-4479744

שירותים נוספים

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו