מערכות אינטרקום פופולאריות מאוד וניתן למצוא אותן כיום בכל מקום: בכניסה לבניינים, בכניסה לבתים פרטיים, וילות, חניות, עסקים ועוד רבים אחרים. מערכות אינטרקום מגיעות בצורות וגדלים שונים. אינטרקום עם טלפון, עם מסך טלוויזיה, מופעלות על ידי קודן, אפליקציות ועוד.

סוגי מערכות אינטרקום

תמונה של אינטרקום וקודניםלרשותנו עומדות יצע רחב ואיכותי של מערכות אינטרקום ממיטב המותגים בעולם. ישנם סוגים שונים של מערכות אינטרקום ולפני שממהרים להתקין חשוב להבין את ההבדלים בניהם על מנת להתאים את המערכת המושלמת לבית/עסק שלכם.

  • אינטרקום עם קודן – זה הוא אינטרקום עם לוח מקשים שמאפשר כניסה באמצעות הקשה של קוד, כך שרק מי שיודע את הקוד הסודי יכול להיכנס באופן עצמאי. אורחים וזרים יכולים ללחוץ על כפתור ייעודי ולצלצל עד שתזהו ותאשרו או תדחו את בקשתו להיכנס.
  • טביעת אצבע – זה הוא אינטרקום משודרג בו מתקינים פאנל שמאפשר פתיחת דלת רק באמצעות טביעת אצבע, צ'יפ או תג. מתאים למוסדות, ארגונים ועסקים שונים.
  • אינטרקום עם מצלמה – באינטרקום מצלמה (או טלוויזיה, וידיאו) מותקנת בפאנל החיצוני מצלמה אשר משדרת למסך שנמצא בבית או בנייד שלכם. דרך המסך בבית או בעסק ניתן לשלוט על פתיחת הדלת.

כמה עולה התקנת אינטרקום?

טווח המחירים של מערכות אינטרקום משתנה מאוד בהתאם לפרמטרים שונים, הכול בהתאם לסוג המערכת והמותג אותו תבחרו. כמו כן, מורכבות העבודה בהתקנה היא גם נתון שיש להתחשב בו שזה מגיע למחיר כיוון שחיווט יכול להיות פעמים רבות מורכב.

התקנת מערכות אינטרקום עם SN systems

בחברת SN systems תוכלו למצוא את כל אלה ורבים אחרים מטכנולוגיות החדשניות ביותר. אםאתם מחפשים התקנת אינטרקום לבית או לעסק נשמח לסייע לכם ולהתאים עבורכם את המכשיר שיתאים לצרכיכם ותקציביכם. התקנת אינטרקום אינה נושא שיש להקל בו ראש ודורשת מקצועיות ומיומנות רבה על מנת לחסוך בעיות ותקלות מיותרות. חיווט לא נכון עלול לגרום לרעשים, קורוזיה וכמובן כניסת גורמים לא רצויים לשטח. התקשרו אלינו ואנו נדאג לשלוח אליכם טכנאי מיומן שיבצע עבורכם התקנת אינטרקום באופן המקצועי והאדיב ביותר.

אל תפספסו והשאירו לנו פרטים או התקשרו אלינו 050-4479744

המותגים שלנו

שירותים נוספים

אינטרקום + קודן ומצלמה עם ראיית לילה כולל מסך ב-2,490 ₪ + מע"מ

עד גמר המלאי
לזמן מוגבל!

הלקוחות שלנו מספרים עלינו

פרויקטים נבחרים