התקנת מערכות אזעקה

מערכות אזעקה מאפשרות לנו למנוע פריצות על ידי כוח התרעה עצום ומעבירות אלינו שליטה מלאה בכל הקורה בביתנו או בעסק גם שאנחנו לא שם.

כיום, בזכות מערכות אזעקה אלחוטיות – התפעול וההתקנה מאוד פשוטים וקלים – מערכות אזעקה אלה יכולות לשלוח הודעות לנייד של בעל העסק/בית ולכל אדם שנגדיר מראש וכמו כן יכולות להיות מנוטרלות על ידי קוד בטלפון האישי של האנשים שהגדרנו מראש.

תמונה של אזעקה

רכיבים מערכת אזעקה לבית

  • לוח בקרה
  • סירנה פנימית/חיצונית
  • גלאי
  • לוח מקשים לנטרול והפעלה

דגשים חשובים להתקנת מערכות אזעקה

  1. לוח בקרה – מומלץ למקם אותו במקום מסתור שלא רואים על מנת שבמידה ותתרחש פריצה הפורצים לא יוכלו לגרום נזק למערכת הבקרה.
  2. גלאי מגנט – זה הוא גלאי שמותקן לדלתות הבית. כאשר המערכת דרוכה האזעקה תתחיל לפעול בפתיחת הדלת.
  3. סירנה – כדאי למקם מחוץ לבית לצד הפונה לרחוב ובמקום גבוה על מנת שהפורץ לא יוכל לפגוע בה.
  4. לוח מקשים – מתקינים בכניסה לבית לנטרול נוח ומהיר שלכם.

לאחר ההתקנה נוכל לספק לכם אישור על התקנת האזעקה למען חברת הביטוח.

סוגי מערכות אזעקה

מערכת אזעקה קווית – מערכת אזעקה קווית אינה מושפעת מהפרעות קליטה, עמידה ומחזיקה לזמן רב והיא אינה כוללת סוללות בגלאים. יחד עם זאת, חשוב להבין כי היתרון של מערכת אזעקה זו הוא גם החיסרון שלה – חיווט קווי דורש תשתית מתאימה והכנה מקדימה. לכן בדירות שכורות, או דירות שאינן מתוכננות להיות בשיפוץ בזמן הקרוב – אופציה זו פחות נוחה.

מערכת אזעקה אלחוטית – עם מערכת אזעקה זו אין צורך לחצוב בקירות ובהכנות מיוחדות. אלה מערכות האזעקה המתקדמות והחכמות ביותר. כמו כן הן אמינות בדיוק כמו האזעקה הקווית אך חשוב לקחת בחשבון שהיא דורשת יותר תחזוקה (סוללות לגלאי) וכן עלולה לחוות הפרעות בקו.

התקנת מערכת אזעקה עם SN SYSTEMS 

SN SYSTEMS מספקת לכם את מערכות אזעקה החכמות והחדשניות ביותר! כל מערכת אזעקה שתמצאו אצלנו נבחרה בקפידה רבה מתוך מיטב החברות המובילות בעולם וכל זאת במחירים המשתלמים ביותר. אנו דואגים לשלוח אליכם את צוות מתקיני אזעקות האמין והמקצועי ביותר ואתם תוכלו להיות בתחושת שקט נפשי וביטחון מושלמת. לאחר ההתקנה נוכל לספק לכם אישור על התקנת האזעקה למען חברת הביטוח.

חברת sn systems תדאג להתאים עבורכם התקנת מערכת אזעקה באופן המיטבי והמקצועי ביותר – בהתאם לביתכם או לעסק שלכם. התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם את ההגנה והביטחון הטובים ביותר. 

התקשרו אלינו 050-4479744

המותגים שלנו

שירותים נוספים

4 מצלמות עם DVR ב-2,490 ₪ + מע"מ בלבד!

עד גמר המלאי
לזמן מוגבל!

הלקוחות שלנו מספרים עלינו

פרויקטים נבחרים