אזעקה לבית הוא אחד המוצרים הפופולאריים בארץ מהסיבה הפשוטה שכל אחד רוצה לשמור על ביתו מפני גניבות ופריצות והדבר מתאפשר בקלות באמצעות התקנת אזעקה. בsn SYSTEMS תוכלו למצוא מגוון רב של מערכות אבטחה והגנה לביתכם הכוללות גם מערכות אזעקה לבית החדשניות ביותר בשוק.

לאחר ההתקנה ביכולתנו לספק מכתב המאשר את התקנת האזעקה בעסק לאישור חברת הביטוח.

סוגי אזעקה לבית

אנו מציעים סוגים שונים של מערכות אזעקה חכמות. חשוב להתאים את סוג אזעקה לבית בהתאם לתנאי השטח וכן להתייעץ עם מומחה לפני ביצוע ההתקנה. שני הסוגים העיקריים של האזעקות הם:

תמונה של אזעקה לבית

  • אזעקה קווית – אזעקה על בסיס חשמל. היא מחוברת בכבלים בין הקירות ומחברים בין גלאים ולמערכת מרכזית שבו יש את הלוח המקשים עם הקוד שמדליק ומכבה את המערכת. יתרונה של אזעקה זו היא במבחר העשיר של הגלאים וכן מרכיביה לרוב פחות יקרים משל האזעקה האלחוטית.
  • אזעקה אלחוטית – הגלאים של אזעקה אלחוטית מחוברים על ידי תשדורות אלחוטיות וגלאיהם מבוססים על סוללות בלבד. יתרון של מערכת זו מגיע הוא בהתקנה שאין צורך בחציבה והתעסקות בכבלים וחוטים מה שהופך את התקנתה לפשוטה וקלה.

שתי האזעקות אמינות ויעילות עבור אותה מטרה – זיהוי גורם זר אשר מאיים לפרוץ לבית.  הבחירה תלויה בגורמים רבים כתנאי שטח, לדוגמא, אם מדובר בבניית בית חדש או שיפוץ מאסיבי יהיה עדיף כבר לבצע התקנה של אזעקה קווית.

חברת SN SYSTEMS  תדאג לבצע עבורכם התאמה מושלמת של אזעקה לבית הכולל התקנה מקצועית שתתבצע על ידי טכנאי מקצועי ואמין. אנו נעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי עוד מהשיחה הראשונה ועד לידי התקנת אזעקה בביתכם. כמו כן, אנו מבצעים בדיקות תקופתיות וזמינים בכל בעיה ושאלה גם לאחר ביצוע ההתקנה.

התקנת אזעקה לבית עם SN SYSTEMS

חברת SN SYSTEMS מתמחה ביבוא ושיווק מערכות מיגון ואבטחה לבית ולעסק כמו התקנת מצלמות אבטחה, אזעקה, אינטרקום ועוד.
אם אתם מחפשים לרכוש אזעקה לבית כולל התקנה הגעתם למקום הנכון! הבטיחו לעצמכם תחושת ביטחון והגנה על ידי התקנת מערכת אזעקה לביתכם.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ללא התחייבות או התקשרו אלינו 050-4479744

המותגים שלנו

פרויקטים נבחרים

הלקוחות שלנו מספרים עלינו